Views fieldsets (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Weight
cs: Váha

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Remove this item
cs: Ostranit tuto položku

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: No fields available.
cs: Žádná pole nejsou dostupná.

en: Fieldset
cs: Sada polí
