Views fieldsets (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Weight
oc: Pes

en: Views
oc: Vistas

en: Remove this item
oc: Suprimir aqueste element

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: No fields available.
oc: Aucun camp disponible.

en: Fieldset
oc: Grop de camps
