Views fieldsets (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Weight
sv: Vikt

en: Views
sv: Vyer

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Collapsed
sv: Hopfällt

en: Remove this item
sv: Ta bort detta alternativ

en: Display type
sv: Typ av visning

en: No fields available.
sv: Inga fält tillgängliga.

en: Fieldset
sv: Fältgrupp
