Views fieldsets (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Weight
ca: Pes

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Remove this item
ca: Elimina aquest element

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: No fields available.
ca: No hi ha cap camp disponible.

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps
