Views fieldsets (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Weight
he: משקל

en: Views
he: היבטים

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Remove this item
he: הסר פריט זה

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: No fields available.
he: אין שדות זמינים.
