Views fieldsets (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Views
fa: نماها

en: Remove this item
fa: حذف این عنصر

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: No fields available.
fa: هیچ میدانی در دسترس نیست.

en: Fieldset
fa: مجموعه میدان
