Views fieldsets (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Views
tr: Görünümler

en: Collapsible
tr: Açılır-Kapanır

en: Collapsed
tr: Kapalı

en: Remove this item
tr: Bu öğeyi sil

en: Display type
tr: Gösterim türü

en: No fields available.
tr: Kullanılabilecek alan yok.

en: Fieldset
tr: Alan kümesi (fieldset)

en: Views fieldsets options
tr: Gösterimler (Views) alan kümesi seçenekleri

en: A way to export Views Fieldsets.
tr: Gösterim alan kümelerini (Views Fieldsets) dışa aktarmak için bir yöntem.
