Views fieldsets (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Weight
el: Βάρος

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Remove this item
el: Αφαίρεση αντικειμένου

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: No fields available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πεδία.
