Views fieldsets (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Weight
et: Kaal

en: Views
et: Vaated

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Collapsed
et: Suletud

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.
