Views fieldsets (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Weight
pt: Peso

en: CSS classes
pt: Classes de CSS

en: Collapsible
pt: Colapsável

en: Collapsed
pt: Fechada

en: Remove this item
pt: Remover este item

en: Fieldset title
pt: Título do conjunto de campos

en: Display type
pt: Mostrar tipo

en: No fields available.
pt: Não existem campos disponíveis.

en: Fieldset
pt: Grupo de campos
