Views fieldsets (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Weight
ta: எடை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Display type
ta: காட்சி வகை

en: No fields available.
ta: எப்புலங்களும் இல்லை.
