Views fieldsets (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Views
de: Ansichten

en: Collapsible
de: Zusammenklappbar

en: Collapsed
de: Zusammengeklappt

en: Remove this item
de: Dieses Element entfernen

en: Display type
de: Anzeigetyp

en: No fields available.
de: Keine Felder verfügbar.

en: Fieldset
de: Feldgruppe
