Views fieldsets (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Views
nl: Overzichten

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Display type
nl: Weergavetype

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: HTML classes
nl: HTML-klassen

en: HTML ID
nl: HTML-ID
