Views fieldsets (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Views
pl: Widoki

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Remove this item
pl: Usuń element

en: Fieldset title
pl: Tytuł zbioru pól

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: No fields available.
pl: Brak dostępnych pól.

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: HTML classes
pl: Klasy HTML
