Views fieldsets (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Collapsible
vi: Có thể thu gọn

en: Collapsed
vi: Đã thu hẹp

en: Remove this item
vi: Xóa mục này

en: Display type
vi: Kiểu trình bày

en: No fields available.
vi: Không có sẵn trường nào.

en: Fieldset
vi: Nhóm trường
