Views fieldsets (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Weight
cy: Pwysau

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Collapsible
cy: Plygadwy

en: Collapsed
cy: Wedi cwympo

en: Remove this item
cy: Symud yr eitem yma

en: Display type
cy: Dangos math

en: No fields available.
cy: Dim meysydd ar gael.
