Views fieldsets (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Weight
gl: Peso

en: Views
gl: Vistas

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Remove this item
gl: Engadir este elemento

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: No fields available.
gl: Non hai campos dispoñíbeis.

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos
