Views fieldsets (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Weight
lv: Svars

en: Views
lv: Skati

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Remove this item
lv: Dzēst šo vienumu

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.
