Views fieldsets (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Views
ru: Представление

en: Collapsible
ru: Сворачиваемое

en: Collapsed
ru: Свернуто

en: Remove this item
ru: Удалить этот элемент

en: Display type
ru: Тип отображения

en: No fields available.
ru: Нет доступных полей.
