Views fieldsets (7.x-2.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Weight
da: Vægt

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Collapsed
da: Sammenklappet

en: Remove this item
da: Fjern dette element

en: Display type
da: Display-type

en: No fields available.
da: Ingen felter til rådighed.

en: Fieldset
da: Feltgruppe
