Views fieldsets (7.x-2.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Views
es: Vistas

en: Collapsible
es: Plegable

en: Collapsed
es: Plegada

en: Remove this item
es: Eliminar este elemento

en: Display type
es: Tipo de presentación

en: No fields available.
es: No hay campos disponibles.

en: Fieldset
es: Conjunto de campos

en: HTML classes
es: Clases HTML
