Views fieldsets (7.x-2.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Weight
fr: Poids

en: Views
fr: Vues

en: Collapsible
fr: Repliable

en: Collapsed
fr: Replié

en: Remove this item
fr: Supprimer cet élément

en: Fieldset title
fr: Titre du groupe de champs

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: No fields available.
fr: Aucun champ disponible.

en: Fieldset
fr: Groupe de champs
