Views fieldsets (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Weight
ro: Greutate

en: Views
ro: Vizualizări

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Collapsed
ro: Colapsat

en: Remove this item
ro: Eliminaţi acest element

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: No fields available.
ro: Nici un câmp nu este disponibili.
