Views fieldsets (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Weight
uk: Вага

en: Views
uk: Види

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Remove this item
uk: Вилучити цей елемент

en: Display type
uk: Тип відображення

en: No fields available.
uk: Поля відсутні.

en: Fieldset
uk: Набір полів
