Views fieldsets (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Views
ar: الرؤى

en: Remove this item
ar: حذف العنصر

en: Display type
ar: نوع العرض

en: No fields available.
ar: لا حقول متاحة.

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول
