Views fieldsets (7.x-2.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Weight
pt: Peso

en: Collapsible
pt: Dobrável

en: Collapsed
pt: Recolhido(a)

en: Remove this item
pt: Remover este item

en: Display type
pt: Tipo de exibição

en: No fields available.
pt: Não há nenhum campo disponível.

en: Fieldset
pt: Conjunto de campos

en: Views fieldsets @tag
pt: Visualizações conjuntos de campos @tag
