Views fieldsets (7.x-2.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Views
id: View

en: Collapsed
id: Dikempiskan

en: Remove this item
id: Hapus item ini

en: Display type
id: Tipe tampilan

en: No fields available.
id: Tidak ada isian data tersedia.
