Views fieldsets (7.x-2.3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Views
it: Viste

en: Collapsible
it: Richiudibile

en: Collapsed
it: Raggruppato

en: Remove this item
it: Rimuovi questa voce

en: Display type
it: Tipo di display

en: No fields available.
it: Nessun campo disponibile.

en: Fieldset
it: Riquadro
