Views fieldsets (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Views
ja: ビュー

en: Collapsible
ja: 圧縮可能

en: Collapsed
ja: 圧縮

en: Remove this item
ja: このアイテムを除去

en: Display type
ja: 表示形式

en: No fields available.
ja: 利用できるフィールドがありません。

en: Fieldset
ja: フィールドセット
