Views fieldsets (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Views
lt: Vaizdai

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys
