Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: user
af: gebruiker

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: more
af: meer

en: File
af: Lêer

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Preview
af: Voorskou

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
