Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Search
am: ፈልግ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
