Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: more
az: daha çox

en: File
az: Fayl

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Preview
az: Önizləmə

en: Filename
az: Fayl adı

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Files
az: Fayllar

en: Fields
az: Sahələr

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Select
az: Seçin

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
