Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Title
bn: শিরোনাম

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: File
bn: ফাইল

en: Size
bn: সাইজ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
