Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Close window
bo: སྒེའུ་ཁུང་རྒྱག་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Upload a new file
bo: ཡིག་ཆ་གསར་བ་ཡར་སྤྲོད།

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
