Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Title
bs: Naslov

en: user
bs: korisnik

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: more
bs: još

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Preview
bs: Pregled

en: Fields
bs: Polja

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Used in
bs: Koristi se u

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
