Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: user
cs: uživatel

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: more
cs: více

en: File
cs: Soubor

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Preview
cs: Náhled

en: Insert
cs: Vložit

en: Filename
cs: Název souboru

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Files
cs: Soubory

en: Fields
cs: Pole

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Close
cs: Zavřít

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Browse
cs: Procházet

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Select
cs: Vybrat

en: Used in
cs: Použito v

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Offset
cs: Posun

en: File browser
cs: Prohlížeč souborů

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Master
cs: Nadřízené
