Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Title
cy: Pennawd

en: user
cy: defnyddiwr

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: more
cy: mwy

en: File
cy: Ffeil

en: Size
cy: Maint

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Close
cy: Yn agos

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Select
cy: Dewis

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
