Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: more
fil: marami pa

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Updated
fil: Nabago

en: Files
fil: Mga talaksan

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
