Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to fy translation catalogue (10 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: more
fy: mear

en: Search
fy: Sykje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
