Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (29 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Title
hi: शीर्षक

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: more
hi: और भी

en: File
hi: फ़ाइल

en: Size
hi: आकार

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Close
hi: बंद करे

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: No files available.
hi: कोई फाइल उपलब्ध नहीं  है

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
