Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: more
ht: plis

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Filename
ht: Non fichye

en: Updated
ht: A jou

en: Files
ht: Fichye

en: Used in
ht: Itilise nan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -
