Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: more
ka: მეტი

en: File
ka: ფაილი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Files
ka: ფაილები

en: Fields
ka: ველები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
