Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: more
lt: daugiau

en: File
lt: Failas

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Files
lt: Failai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Browse
lt: Naršyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Used in
lt: Naudojama

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: File browser
lt: Failų naršyklė

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Upload a new file
lt: Įkelti naują failą
