Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: user
mg: mpikambana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Search
mg: Karoka
