Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ
