Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: user
fa: کاربر

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: more
fa: بیشتر

en: File
fa: فایل

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Filename
fa: نام فایل

en: Updated
fa: به‌روز

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Fields
fa: میدانها

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Close
fa: بستن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Select
fa: انتخاب

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: No files available.
fa: هیچ فایلی در دسترس نیست.

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Master
fa: مدیر
