Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: more
si: තවත්

en: File
si: ගොනුව

en: Search
si: සොයන්න

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
