Views Filebrowser (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (38 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Title
tr: Başlık

en: user
tr: kullanıcı

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: more
tr: daha fazla

en: File
tr: Dosya

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Insert
tr: Ekle

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Files
tr: Dosyalar

en: Fields
tr: Alanlar

en: Upload new file
tr: Yeni dosya ekle

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Close
tr: Kapat

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Select
tr: Seç

en: Used in
tr: Şurada kullanılıyor

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Close window
tr: Pencereyi kapat

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: File browser
tr: Dosya seçici

en: No files available.
tr: Dosya yok.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Upload a new file
tr: Yeni bir dosya yükle

en: Master
tr: Ana (master)
