Views Filebrowser (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: user
bg: потребител

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: more
bg: още

en: File
bg: Файл

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Filename
bg: Име на файла

en: Updated
bg: Обновено

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Select
bg: Избери

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
